Sıkça Sorulan Sorular

İnşaat sektöründe ENitelikli Rehberiniz olabilmek amacıyla yola çıkan Enr Türkiye (enrturkiye.com) 2017 yılında, Türk inşaat sektöründe öncü olan yapım ve danışmanlık firmalarının, öncelikle Türkiye’de Kamu Kurumları ile imzaladıkları büyük ölçekli sözleşmelerini dikkate alarak listelediği bir web sitesi olarak kurulmuştur.

Gündemi ve günceli yakından takip ederek inşaat sektörünün paydaşı olan tüm kişi ve firmaların (yükleniciler, danışmanlar, alt yükleniciler, tedarikçiler vb.) ihtiyaçları dahilinde doğru zamanda doğru taraf ile iletişim kurmasına yardımcı olmak ve sunduğumuz hizmetlerle kullanıcılarını rakiplerine karşı bir adım önde tutmak için çalışmaktayız.

Ücretsiz olarak yapabileceklerimizin sınırına geldiğimiz için. Yaptığımız iş için çok fazla mesai ve iş gücü gerekiyor. Biz ise daha fazlasını yapmak istiyoruz. Bu yüzden sitemize katkı sağlanırsa daha iyiye gideceğini bilerek ücretli üyelik sistemine geçtik.

Enr Türkiye’nin enr.com diğer adıyla Engineering News Records ile doğrudan veya dolaylı hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır.

“İnşaat sektörünün En Nitelikli Rehberi” sloganıyla daha çok kişiye ulaşabilmek adına Enr Türkiye ismi seçildi.

Mevcut sıralamaya etkisi değerlendirilerek 100 milyon TL kriteri belirlendi. Bu tutarın altında kalan işler sayıca fazla olmakla beraber sıralamaya etkisi düşük görüldü.

Kamu kuruluşlarına yapılan işler kısıtlaması ise sözleşmeleri ilgili makamlardan takip edebilmek adına belirlendi. Elde edilen bilgilerin doğruluğu bu sayede değerlendirildi. Her firmaya eşit davranılmış oldu.

Bugüne kadar bu konu ile ilgili taleplerinizi, gelecek bilgiyi doğrulamak için gereken zaman ve iş gücüne sahip olmadığımız için üzülerek geri çevirdik. Yeni yapılanmamız ile bu tür taleplerinizi karşılayabilecek ekibimiz sizleri bekliyor. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Enr Türkiye olarak işin mutfağından gelen danışmanlarımız ile ihtiyaç duyabileceğiniz birçok hizmeti tek bir platformda sunuyoruz. Kopyala yapıştır bilgilerin ötesine geçerek yorum yapmaya ve katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Danışmanlık hizmeti olarak ise firmanıza özel ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri sade ve anlaşılır bir şekilde sunuyoruz.

Başlangıçta yola çıktığımız listelerimiz ile uzun süre devam ettikten sonra ihtiyaçları gözlemledikçe yenilendik ve yenilenmeye devam ediyoruz. Geldiğimiz noktada sizlere; yurt içi ve yurt dışı sektör haberlerini, yurt içi ve yurt dışı ihale sonuçlarını, ihaleler hakkında yaşanan gelişmeleri, Türk firmaları ile ilgili detaylı tüm bilgileri sunuyoruz. Daha fazlasını sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Enr Türkiye'den son haberleri alabileceğiniz email grubuna katıl.

Hoşgeldiniz